Maisu izsekošanas elektromehāniskā acu izsekošanas regulēšana

- Jul 30, 2020-

Fotoelektriskās korekcijas sistēma attiecas uz ražotāja izgatavotās spoles tehnisko darbību, lai vienmērīgi noturētu spoles sānu un konsekventu smidzināšanas, drukāšanas, caurumošanas, laminēšanas, sagriešanas vai citu tinumu procesu laikā. Tās plašā izmantošana nozarei ir devusi lielas priekšrocības. Maisu izgatavošanas mašīnas elektriskās acis ir sadalītas divos veidos: elektriskās korekcijas acis un pozicionējošās elektriskās acis. Elektriskās korekcijas acis ir sadalītas divos veidos: LPC un EPC. Tagad mēs izmantojam EPC. Galvenās sastāvdaļas ir kontrolieris, elektriskās cilpas un motors. Elektriskās acs galvenā funkcija ir uztvert krāsu atšķirības, un kontrolieris ir kontrolēt motora pozitīvo un negatīvo rotāciju. Elektriskās acs novietojums ir atšķirīgs. Tas izmanto elektrisko aci, lai uztvertu krāsu atšķirību un datora noteikto garumu, lai nodrošinātu piegādātā materiāla daudzumu. Tāpēc, lai nodrošinātu produkta kvalitāti, mums vispirms ir jānodrošina elektriskās acs precizitāte.

Ja standarts tiek noņemts, vispirms pārbaudiet, vai ir iestatīta elektriskās acs jutība. Kad krāsu zīme pārvietojas zem elektriskās acs, vai indikatora gaisma deg un deg? Turklāt vispārējā datorā varat pārslēgties no melnbaltajiem darbiem. Mēģiniet pārslēgties. Treškārt, izmēriet, vai attālums starp krāsu skalu un krāsu skalu ir konsekvents, un laiku pa laikam drukāšana netiks izdrukāta. Ceturtkārt, ir arī iespējams, ka elektriskā acs ir salauzta. Nomainiet elektrisko cilpu.

Turklāt dažas krāsas ir grūtāk ievērot, piemēram, gaiši dzeltenu un dzeltenu. Dažas krāsu atšķirības ir ļoti acīmredzamas ar neapbruņotu aci, bet mašīnu var neatpazīt. Šajā laikā var būt nepieciešams apsvērt importētās elektriskās acs nomaiņu. Jutība un izšķirtspēja ir augstāka. .